K.S.SOKÓŁ KLECZEW - strona nieoficjalna

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Okręgowy Puchar Polski : Sokół Kleczew - Victoria Września
Ładowanie...

Brak aktywnych ankiet.

Administartor

"Kolejorz kontra Twój klub"

• autor: sokolkleczew1928, 2013-04-05 22:52

Konkurs ,,Kolejorz kontra Twój klub" rusza pełną parą. Od piątku (5 kwietnia) do 20 maja sympatycy klubów niższych klas (od III ligi do A-klasy) stoczą bitwę o to, kto będzie gościł Lecha w meczu towarzyskim. Drugi i trzeci zespół w klasyfikacji końcowej otrzyma bardzo atrakcyjne nagrody. Każdy głos jest więc na wagę złota. O tym jak wysyłać SMS-y i jak wspierać swoją drużynę można przeczytać na www.gloswielkopolski.pl

ODDAJ GŁOS NA SOKOŁA WYŚLIJ

SMS pod nr 72355 o treści LECH.2

zwycięzca konkursu otrzyma wydatne wsparcie Lecha w organizacji towarzyskiego meczu. Planowany jest on na sobotę, 7 września (w przerwie na spotkania reprezentacji). Już wiadomo też, że będzie on jednym z głównych punktów programu obchodów 100-lecia Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. A jubileusz związku zaplanowany jest właśnie na wrzesień.
Aby zagłosować na wybrany Klub, należy wysłać SMS pod numer 72355 o treści: LECH.X, gdzie X oznacza numer wybranego klubu. Każdy Czytelnik i internauta, może oddać dowolną ilość głosów jeśli uważa, że jego ukochany Klub na takie poparcie zasłużył. Wygra ten, kto ma lepiej zorganizowanych kibiców, którzy wykażą się inicjatywą w zdobywaniu głosów i popularyzacji akcji w swoim środowisku lokalnym!

Kolejorz kontra Twój klub5 kwietnia - początek głosowania26 kwietnia (godz. 14) - koniec I etapu głosowania10 maja (godz. 14) - koniec II etapu głosowania 20 maja (godz. 22) - koniec głosowania(w sumie trzy fazy głosowania w ciągu sześciu tygodni)I nagroda - mecz sparingowy z Lechem na własnym boisku (prawdopodobnie 7 września), komplet strojów o wartości 4000 zł, ufundowany przez firmę Orlico i markę Zeus.II nagroda - komplet strojów o wartości 2500 zł, ufundowany przez firmę Orlico i markę Zeus.III nagroda - komplet piłek treningowych o wartości 1500 zł, ufundowany przez firmę Orlico i markę Zeus.Głosować można na drużyny III, IV ligi, klas okręgowych i A-klasy (jeżeli zostaną zgłoszone do 18 kwietnia, do godz. 15.30, na adres: plebiscyt@glos.com)

Autor: Treść:pozostało znaków:

Elana ToruńSokół Kleczew
Elana Toruń 0:3 Sokół Kleczew
2013-11-02, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Polonia 1912 Leszno 0:1 Polonia Środa Wielkopolska
Elana Toruń 0:3 Sokół Kleczew
Unia Solec Kujawski 3:0 Start Warlubie
Nielba Wągrowiec 1:0 Lech II Poznań
Pogoń Mogilno 4:0 GKS Dopiewo
Cuiavia Inowrocław 0:3 Unia Swarzędz
Grom Plewiska 1:3 Wda Świecie
Centra Ostrów Wielkopolski 2:4 Włocłavia Włocławek
Notecianka Pakość 2:2 Fogo Luboń

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

pon.

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Prawa

Kopiowanie treści zawartej na stronie i jej przetwarzanie bez zgody administratora strony (zwłaszcza w celach zarobkowych) jest surowo zabronione !

Administracja strony nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.